Doom ve Doom 2'ye 27 Yıl Sonra Geniş Ekran Desteği Geliyor

27 Yılın Ardından 'Doom' ve 'Doom 2' Geniş Ekran Desteği Geliyor

Doom ve Doom 2'ye 27 Yıl Sonra Geniş Ekran Desteği Geliyor

Oyun dünyasının sevilen oyunlarından olan "Doom" ve "Doom 2", ID Software tarafından hazırlanan güncelleme ile mevcut tüm platformlarda önemli geliştirme ve iyileştirmelere sahip olacak. 

Her iki oyunu da yakın zamanda yeniden oynamayı planlıyorsanız büyük olasılıkla takdir edeceğiniz bir gelişme olan geniş ekran çözünürlüğü desteğini göreceksiniz. Id Software, sahneleri sinemaskop olmadan 16: 9 oranında işlemek için Doom motorunu değiştirdi.Ayrıca görüş alanını genişletti, böylece nişan aldığınız yerin yanında daha fazlasını görebilme imkanına sahip oluyorsunuz.Başlık, ara ve bitiş ekranları da geniş ekran özelliğine kavuştu.

Modlardan bahsetmişken, insanların yıllardır oyunları deği ştirmek için kullandıkları bir araç olan DeHackEd için artık resmi destekte eklendi.Id Software, özelliğin etkinleştirilmesi oyunları oynarken hareket rahatsızlığı yaşayan bazı oyunculara yardımcı olabilir.

Özellikle Doom ve Doom 2'nin iOS sürümleri yeni dokunmatik ekran kontrolleri, kontrolörler için destek ve eğer sahipseniz oyunu saniyede 60 ve 120 kare oynatma seçeneği kullanıcılar tarafından ilgi gördü. Uyumlu bir yenileme hızına sahip bir cihaz. 30 FPS'nin üzerindeki kare hızları desteği, Android ve PC'de de mevcuttur.

Bu güncellemeye erişmek için Bethesda.net oturum açma bilgilerine ihtiyacınız yok.Bunun gibi bir yama, insanları daha uzun yıllar Doom ve Doom 2 oynamaya devam ettirecek bir şey.Ayrıca, oyunlar ilk piyasaya sürüldüğünde etrafta olmayanların biraz video oyun geçmişini deneyimlemelerine de yardımcı olmalı.

Tepkiniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0