En İyi 10 Torrent Sitesi -Yüzde Yüz Çalışan Torrentleri İndirin

Sorunsuz Çalışan Torrentleri İndirmek İçin En İyi 10 Torrent Sitesi

En İyi 10 Torrent Sitesi -Yüzde Yüz Çalışan Torrentleri İndirin

Torrent meraklısıysanız ve size en iyi hizmet vercek, %100 çalışan torrentleri barındıran, sürekli güncellenen torrent siteleri arıyorsanız. Bu yazımız tamda size göre...  Alexa sıralamalarına göre listelenen en popüler torrent web sitelerinin listesi paylaşıyorum. Son rakamlara göre, eski günleirne dönmeyi başaran TPB yine zirvede. Ama belirtmek isterim ki Alexa sıralaması neredeyse her gün değişmektedir, bu nedenle sizin sıralamaları incelediğiniz zaman aralığına göre ramakmlar farklılık gösterebilir. En çok ziyaret edilen torrent sitelerinin artıları ve eksileri yazımın devamında ayrıntılı olarak belirttim. Ayrıca bu sitelerin durumunu, yani yazı yazarken çalışıp çalışmadıklarını da deneyerek sizlerle paylaştım.

En İyi 10 Torrent Sitesi
Torrent Sitesi Alexa Rank (Sıralaması) Durumu
The Pirate Bay 301 Çalışıyor
YTS 328 Çalışıyor
1337x 411 Çalışıyor
Rarbg 819 Çalışıyor
Limetorrents 2648 Çalışıyor
EZTV 2698 Çalışıyor
KickAssTorrents (Mirror) 2828 Çalışıyor
MagnetDL 5117 Çalışıyor
Zooqle 6400 Çalışıyor
Torrentz2 15728 Çalışıyor

1. The Pirate Bay Alexa Rank: 301

Deneyimli torrent sitesi The Pirate Bay, kısaca TPB, orijinal etki alanında çalışırken yine 2020’nin en iyi torrent siteleri listesine liderlik ediyor. Popüler web sitesi, KickAss Torrents'ın tamamen ortadan kalkmasının ardından geçen birinci sıraya yükseldi. 

TPB, filmler, TV şovları, oyunlar, yazılımlar, sesli kitaplar, şarkılar vb. içeriklere kolayca erişebilmenize imkân sağlıyor. Kullanıcılar torrent dizinine TPB’nin kullanımı kolay arayüzü üzerinden erişebilirler. Ayrıca yükleyiciler için VIP / güvenilir simge özelliği de daha güvenli bir indirme imkanı sağlamaktadır.

TPB'nin en iyi torrent siteleri arasında ilk sıralarda yer almasının bir nedeni, dosyaların daha hızlı indirilmesine yardımcı olan abundance of seeds özelliğidir. Torrent siteslerine bazı ülkelerden erişim engellenmiş olabilir, Bu nedenşe Ö Private Internet Access ve VPN hizmeti kullanmak bu sorunu çözecektir.

Neden The Pirate Bay Kullanmalıyım?

 • En eski ve en tanınmış torrent sitesi
 • VIP / güvenilir kullanıcı rozeti
 • Çok sayıda güvenilir mirror
2. YTS Alexa Rank: 328

YTS, daha çok film torrentleri indirmeyi tercih edenler içindir. YTS Torrent sitesi, Alexa sıralaması daha düşük olan yeni bir domain'e geçti. Bu konuda belirtmem gerekir ki, YTS web sitesinin birkaç yıl önce operasyonları kapatan orijinal YTS / YIFY grubuyla hiçbir bağının olmamasıdır. Buna rağmen web sitesi adını popülerlik listelerine almayı başardı.

YTS, görsel görünümüyle tanınır. Diğer torrent indeksleme siteleri boyunca hareket eden anasayfada artık yalnızca bir arama sayfası bulunuyor. YTS'yi çoğunlukla korsan içerik beslemektedir. Ancak tasarım olarak bazı popüler içerik hizmetlerine rekabet sağlamak için yeterlidir.

Kullanıcılar kolayca içerik talepleri yapabilir ve site operatörlerine geri bildirimde bulunabilirler. Ancak aynı şey bir kullanıcı hesabı ve ayrıca web sitesinde yorum yapılmasını gerektirir.

Neden YTS Kullanmalıyım?

 • Kullanışlı filtreler ve sıralama seçenekleriyle verimli arama filtresi
 • Temiz düzen, torrentlerin okunması kolay açıklaması
3. 1337x.to Alexa Rank: 411

1337x, görsel görünümünün bilincinde olan bir torrent sitesidir. Ana sayfadan indeks sayfasına kadar her şey, içeriğin düzgün bir şekilde yerleştirilmesi ve doğru şekilde hizalanması ile tasarlanmıştır. Tanınmış torrent sitesi, farklı kategorilerde torrentleri barındırır. Ayrıca, bir gün ve hafta için popüler torrentleri listeleyen bir Trend bölümü de sağlar. Farklı kategoriler için en iyi 100 torrent listesi, kullanıcıların indirmek için iyi torrentler bulmasına da yardımcı olabilir. 

Neden 1337x Kullanmalıyım?

 • Listeleme sayfası için temiz görünüm 
 • Ayrıca eski torrentleri aramak için kullanışlıdır
4. Rarbg.to Alexa Rank: 819

Modern olmayan görünümü ile bazı kullanıcıları memnun etmeyebilir, ancak web sitesi ne anlama geldiğini etkili bir şekilde yapıyor, yani sülüklere sağlıklı torrent dosyaları sağlıyor. Ancak kullanıcılar, web sitesindeki bağlantılara tıkladıklarında birçok reklam sekmesini görmeye hazırlanmalıdır.

Alexa sıralamasında küçük bir düşüş olsa bile, Rarbg hala internetteki en iyi torrent sitelerinden biridir. 

Normal torrent indirme kategorileri dışında, Filmler, Müzik, Yazılım, Oyunlar vb. kategorileride bulunmaktadır. Rarbg ayrıca farklı film ve şovların fragmanlarını içeren ayrı bir web sayfasına ev sahipliği yapıyor. İnsanlar fragmanları izlemek için bir torrent sitesini ziyaret etmeyebilir. Yine de bu özellik bazılarına yardımcı olabilir. 

Bir kullanıcı, diğer insanların torrent sitesinden ne indirdiği hakkında fikir edinmek için çeşitli kategoriler için Rarbg’ın En İyi 10 torrent listelerine de bakabilir.

Neden Rarbg.to Kullanmalıyım?

 • Kaliteli torrentlere odaklanın
 • Eğlence sektöründen haberler için blog bölümü
5. Limetorrents.info Alexa Rank: 2648

Limtorrents,  TV Dizileri, Filmler, Oyunlar, Uygulamalar ve Anime dahil olmak üzere farklı kategorilerde torrentleri barındıran başka bir web sitesidir.

Sağlıklı bir torrent bulmak oldukça kolay görünüyor ve LimeTorrents'ın en iyi torrent web sitelerinden biri olmasının nedeni, sitedeki içeriğin düzenli olarak güncellenmesidir. Torrent sitesi, en çok trend olan ilk 100 torrent ve siteye yüklenen en son torrentler için güncellenmiş listeler sağlayan ayrı web sayfalarına sahiptir.

Ayrıca, kullanıcılar torrent yüklemek, geri bildirim sağlamak, torrentleri yer imlerine eklemek ve diğer kullanıcılarla mesaj alışverişinde bulunmak vb. İçin gerekli olan hesaplar oluşturabilir.

Neden Limtorrents.info Kullanmalıyım?

 • Yıldız rozetli doğrulanmış torrentleri tespit etmek kolay
 • Her zaman güncellenen en iyi 100 ve yeni 100 torrent listesi
6. EZTV Alexa Rank: 2698

Son birkaç yıldan beri, EZTV.ag alan adı Alexa'daki ilk 1000 web sitesi arasında kalmayı başardı. EZTV, TV şovu torrentlerini indirmekle ilgilenen kişiler tarafından ziyaret edilmektedir. Aslında, bu popüler torrent sitesinde bulabileceğiniz tek içerik kategorisidir.

Torrent sitesi, torrent bağlantıları ve bir tablo biçiminde belirtilen diğer bilgilerle basit bir görünümden başka bir şey giymez. Ayrıca, ziyaretçilerin torrentleri favori olarak kaydedebilecekleri kullanıcı hesapları oluşturmalarına da olanak tanır.

Kullanıcılar, Geri Sayım Listesi adı verilen bölümler aracılığıyla yaklaşan torrent yüklemelerini takip edebilir. Zaten yüklenmiş içerik için, Takvim bölümü oldukça kullanışlıdır.

Neden EZTV Kullanmalıyım?

 • Geri Sayım Listesi faydalı
 • Çok temiz ve hafif bir site
7. KickAssTorrents Alexa Rank: 2828

Artık kullanılmayan KAT'ın yerini alan KickAss, artan popülaritesiyle en iyi torrent sitelerinden biri olma yolundadır. 

Mirror domain, temelde aynı kullanıcı arabirimini ve seçeneklerin düzenini taşır. Torrent kataloğunu, en popüler torrentleri ve En iyi torrentleri en üstte bulabilirsiniz.Bunlar, web sitesindeki yaygın aramaları size söyleyen bir etiket bulutu ile tamamlanmaktadır.

Performans açısından, KickAsstorrents, torrentleri herhangi bir sorun yaşamadan daha hızlı indirmenizi sağlayacak yeterli sayıda çekirdeğe ve sülüklere sahiptir. Site torrent dosyalarının yanı sıra mıknatıs bağlantıları da sağlar.

Neden KickAssTorrents Kullanmalıyım?

 • Tanıdık bir kullanıcı arayüzüne sahip
 • Kullanıcıları rahatsız eden müdahaleci reklamlar yok
8. MagnetDL Alexa Rank: 5117

MagnetDL, torrent ekosisteminde nispeten yeni bir isimdir. Fark edeceğiniz ilk şey, biraz eski moda bir arayüze sahip olmasıdır. Ancak bu, bu verimli torrent sitesinin diğerlerinden daha az olduğu anlamına gelmez.

Yukarıda bahsedilen diğer en iyi torrent siteleri gibi, MagnetDL’nin beyaz renkli ana sayfasında bir arama çubuğu ve en üstte torrent kategorileri görüntülenir. Biraz inceledikten sonra, düzgün bir şekilde düzenlenmiş torrentleri bulacaksınız ve bilgilerin bir web sayfasını aşağı kaydırırken bile okunması kolay olduğunu keşfedeceksiniz.

Neden MagnetDL Kullanmalıyım?

 • Hafiftir ve hızlı yüklenir
 • Torrent mıknatıs bağlantıları almak için en iyi torrent sitesi
9. Zooqle Alexa Rank: 9764

BitTorrent ekosisteminde nispeten yeni bir isim, ancak başarı çizelgelerinde oldukça hızlı bir şekilde yükseliyor.  Kullanıcılar, müdahaleci reklamların olmamasıyla tamamlanan, web sitesinin temiz ve temiz arayüzünü kullanarak kolayca gezinebilir ve bir şeyler bulabilir. Zooqle'daki içerik esas olarak TV Şovu torrentleri ve Film torrentleridir, ancak popüler torrent sitesi, farklı cihaz platformları için yazılım, oyun vb. İle ilgili torrentleri de barındırır.

Neden Zooqle Kullanmalıyım?

 • Birçok kullanışlı alt kategori
 • Torrentleri listelemenin ve bilgi sağlamanın yenilikçi yolu
10. Torrentz2 Alexa Rank: 15728

Torrent2.eu'nun bir torrent arama motoru (burada daha fazla torrent arama motoru var) ve kendisini geçersiz Torrentz'in bir klonu olarak tanıtan indeksleme web sitesi olduğunu zaten biliyor olabilirsiniz. Yalnızca diğer torrent sitelerinde bulunan torrentleri bulma işini yapar. Yine de, Torrentz2'nin en iyi torrent siteleri arasında değerli bir yerde olabileceği görülüyor.

Torrentleri bulmak için arama kutusunu kullanmak dışında, kullanıcılar ayrıca MyTorrentz bölümünü ziyaret edebilirler, burada etiket balonundan yardım alabilir ve farklı kategoriler için doğrulanmış torrentleri görebilirler.

Neden Torrentz2 Kullanmalıyım?

 • 90'dan fazla siteden gelen torrentlere sahip bir meta arama motoru
 • Engellemeden kaçınmak için .onion adresi
 • Mirror domainlari de mevcuttur

Torrent indirmek yasa dışı mı?

BitTorrent ağından, torrent istemcilerinden ve birçok web sitesinden gelen her şey yasal kapsamdadır. Sadece bazı torrent siteleri telif hakkıyla korunan torrent içeriğini barındırıyor ve hatta tanıtıyor, bu da onların yasal olmayan içerik paylaşımı yapmasıyla suçlu konumuna düşürüyor. Yani, korsan içerik paylaşımıyla uğraşmadığınız sürece, daha güvenli taraftasınız.

Torrentlerimi güvenli bir şekilde nasıl indirebilirim?

En iyi torrent siteleri size istenen içeriği verebilirken, bazı alanlarda yetersiz kalabilirler. Diğer bir deyişle, BitTorrent ağından dosya indirirken anonim değilsiniz.Örneğin, P2P dosya paylaşımına dayalı ağ oldukça merkezi değildir, gerekli teknik bilgiye sahip bir kişi veya ISP bir kullanıcının torrent etkinliğini izleyebilir. Buna geçici bir çözüm, kullanıcıların IP adreslerini gizlemelerini sağlayan bir VPN kullanmaktır.

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0