Instagram Hesap Silme – Instagram Hesap Kapatma

Instagram hesabınızı kalıcı olarak silmek mi istiyorsunuz? Hesabınızı kolayca kapatabileceğiniz güncel 2021 Instagram hesap silme linki ve rehberi!

Instagram Hesap Silme – Instagram Hesap Kapatma

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Instagram, her saniye yeni fotoğraf ve videolara ev sahipliği yapıyor. Sitenin popülaritesi ve sunduğu hizmetleri bir kenara koyarsak bu platformdan artık sıkılanlar ve instagram hesap silme yöntemleri arayanlar da var. Bu yazımızda instagram hesabı nasıl silinir sorunuza yanıt vereceğiz. Ayrıca yazımızda bulunan “instagram hesap silme linki” ile en kısa yoldan hesabınızı komple kapatabilirsiniz.

Instagram hesabı nasıl silinir?
Eğer Instagram platformu ile işiniz tamamen bittiyse ve kalıcı olarak hesabınızı silmek istiyorsanız, hesabınızı kalıcı olarak ortadan kaldırabilirsiniz. Instagram silme işlemini gerçekleştirmeden önce, bütün profil ayrıntıları, fotoğraflarınız, video, yorum, beğeni ve takipçiler de tamamen silineceğini aklınızdan çıkarmayın.

Bu yüzden instagram hesap silme işleminden önce, fotoğraf ve videolarınızı kaydedip yedeklemek isteyebilirsiniz. Bunu elle yapabileceğiniz gibi, Instaport benzeri üçüncü parti uygulamalar da tercih edebilirsiniz.

Instagram hesap silme linki
Instagram hesap silme işlemi için şu adımları uygulayarak hesabınızı tamamen kapatabilirsiniz;

  1. Instagram hesap silme işlemi için öncelikle hesabınıza giriş yapın ve ardından buradan hesap silme sayfasına gidin.
  2. Yukarıda verdiğimiz instagram hesap silme linkine tıkladıktan sonra, ilgili sayfada aşağı inin ve ‘Hesabınızı Silin’ seçeneğine tıklayın.
  3. Instagram hesap silme işlemine devam etmeden önce hesabınızı neden silmeye karar verdiğinizi soracaktır. Soruyu, hesabınızı kapatma nedeniniz ile yanıtlayın.
  4. Şifrenizi tekrar girin ve instagram silme işlemini onaylayarak hesabı silmeyi doğrulayın.

Not: Instagram hesap silme işlemi mobil uygulamada yapılamamaktadır. Bu yüzden bir web tarayıcısından instagram hesabınızı silebilirsiniz.

Not: İnstagram hesap silme linki sürekli güncellenmektedir ve sayfamızda en güncel halini bulabilirsiniz.

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0