Reklam ve Sponsorluk

TechnoWorm.Net, 2020 yılından bu yana teknoloji, internet, sosyal medya, oyun, bilişim vb. konularda kişisel yazılarımla yayın yapmakta olduğum bir blog sitesidir. Bloğun ilk kuruduğu günden beri bilgilendirici ve yardım amaçlı yazılarım ile yayın hayatına devam etmektedir. SEO çalışmalarınızda size yardımcı olacak bazı istatistik bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

Aylık tekil ziyaretçi: 1K-5K

Aylık oturum: 1K-5K

Aylık sayfa görüntülenme: 2,2K-7,5K

Daha çok teknoloji ve bilişim ile ilgili kitle tarafından yakinen bilinen TechnoWorm.Net’de reklam, tanıtım yazıları ve çeşitli kampanyalar yürütülmektedir. Reklam ve tanıtım yazısı gelirleri ile sitenin sunucu, domain, tasarım, seo ve reklam giderleri karşılanmakta olup, artan gelir ile  ziyaretçiler arasında çekiliş organizasyonunda kullanılmaktadır.

Siteye bu kapsamda reklam, tanıtım veya bağış kapsamında destek olabilirsiniz. Ayıca ürün gönderimi, ürün inceleme gibi organizasyonlar için de iletişime geçebilirsiniz.

Sitenin güncel değerlerini öğrenmek için (PR, Alexa, Google Index vs.) buraya tıklayarak seo analiz sonucunu görebilirsiniz. [email protected] adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DipNot:  Yazılar ve reklamlar, ödeme sonrası yayına alınmaktadır. Tanıtım yazısı ve reklamlar için verilen fiyatlar KDV dâhil fiyatlardır. Adınıza veya şirketiniz adına fatura kesilmektedir.